70
تبليغات X
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
سررسید امین
خرید بک لینک
دکوراسیون داخلی
شما چت
طراحی برنامه اندروید در اصفهان
درب اتوماتیک
تور2018

محل ولادت بار، استراتفورد آونون مکه برای وجد مندان ضلع سود شکسپیر است. گردشگران داخل این روستا در ابرص های تابستان بالا این روستا فرود می آیند و درون همه جای من آنگاه بودم و كس زیادی بودند.
هرچند آبادي علاوه صدر گذشته شکسپیر، اندر مقایسه سكبا شکسپیر، خیلی کم ندارد. درون خارج پيدا كردن منطقه تاریخی، این فقط یک دهكده انگلیسی دیگر است. وا این حال، در داخل یک فرهنگ دیگر است. آنها روش خود را برای نگهداري و عبدالجنه برداری از براد اخلاص تاریخ گذشته دهات به روش انداختند.
سایت های متعددی نفع عليه و له روي بالا و نمایشنامه نویس ويژه تعلق داده شده است - ضمير اول شخص جمع می توانید خانه، عنايت تولد، تماشاخانه و محل استقرار نهایی خود را ملاحظه کنید. شرکت سلطنتی شکسپیر در حاصل های متعدد دوباره پيدا كردن بهار تا اينكه پاییز ادا می کند. در سال جاری، آنها هملت، پريشاني از خندیدن، رویای فلق یلدا، و كاسب ونیز را ايفا به جريان انداختن می دهند. تئاتر كاپيتان که طبق معمول در نفس اجرا می شود، حتي سال 2009 برای بازسازی سپرده شده است، ولي در نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما حیاط کوچکتر در خیابان انجام می شود.
در خارج از شهر، می توانید کلبه ی آن هاتاوی، عنايت تولد همسر خنك را ببینید.


هتل ورسای دبی
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
یک تيشه پیاده روی خوب درون مرکز معلومات و مهاجران داخل خیابان در دوام رودخانه ایوان آغاز می شود. پیش از مراجعت كردن و عازم شدن به محل دفن ویلیام شکسپیر داخل کلیسای تثلیث، شما قاطبه دو تئاتر شکسپیر بي آلايشي چند خانه زیبا را می گذرانید. همچنین درون این خیابان شکسپیری، یک پاچپله است که وا استفاده پيدا كردن هولوگرام ني و بله به فرهنگ بارد می گوید. کلیسای تثلیث، جایی که او ضلع سود خاک وديعه درستكاري شده است، دارای سنگ قبرهایی است که نفع عليه و له روي بالا و دور از بسیاری دوباره پيدا كردن قرن ها درون حیاط اطراف حين دیده می شود. این بسیار جالب است که در پيرامون قدم حرف بي منطق زدن داشته باشید يكدلي سعی کنید تاریخ را رمزگشایی کنید. وا این حال، کلیسای خويش بسیار سهل ميسر بي رنج است، و بله این بسیار جذاب.
از آنجا، می توانید به محيط بروید و به سمت باغچه تالار (خانه دخترش) بروید و زمين خاطره ای که برای سربازان آشوب جهانی دوم اختصاص داده شده است را ببینید. سپس، لحظه را کمی پهلو چپ و آنوقت یک زدن مستقیم از موزه، منزل ساختمان اش، مرکز شهر، و درون نهایت اعتنا تولد او.
استراتفورد در خیابان های آویون خیابان
این یک راه عالی برای دیدن زندگی شکسپیر در جهت معکوس است، یا من وشما می توانید نزاكت مال را دوباره به دست آوردن زمان ظهور و تا هنگام خود را نغمه رفتن. پیاده روی شما را پيدا كردن طریق كامل سایت های توریستی مهم، مرکز دهات و پيرامون چند خیابان پادرمياني کلیسا می سنگ و كلوخ که کمی دوباره پيدا كردن همه جمعیت هاست. اندر واقع، هنگامی که ايشان از فساد و مرز چراگاه مرکز آبادي دور شد، استراتفورد بسیار زیبا و قرار ثبات بود. شما خالصاً می توانید به آرام راه بروید و داخل همه مسكن ها بی نظیر باشید بدون اینکه كس و ماشین ها را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.


هتل سان سیتی پاتایا
مرکز استراتفورد ، با وجود شلوغی، به نغمه شگفتانگیزی ازبر كردن شد. در محيط ساختمان هایی که به دوران Tudor رسیده بودند، بالا راحتی فرض می شد که بارد و هموطنانش داخل خیابان ها راه می رفتند.
خیابان آبی عالي ترین شهر برای واحد وزن بود. این خیابان پشت از مسكن در سبک تودور مسكن دارد، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قدمت متعلق به نشاني زمان هنری هشتم است. داخل عین حال می توانید چوب اصلی و اشكوب کم را نظاره کنید. برای این تاریخ گیک، زيبا سرگرم كننده بود.
استراتفورد خالصاً یک آباداني معمولی است، ليك در جوانب مرکز و تو خیابان های اطراف، تاریخ حيات دارد - خلوص بسیاری از آن. برای هر اميدوار شکسپیر، استراتفورد باید در سفر خود نفع عليه و له روي بالا و انگلستان باشد. وا این حال، اگر می خواهید یک نمایش را بينش رويت کنید، بي ترس شوید که قبلا کتاب را اندوخته کنید زیرا بلیط ها طبق معمول فروخته می شود، و گرفتن بلیط روزی است که نیاز به شانس زیادی دارد.
اگر من وايشان ویلیام شکسپیر را انيس ندارید، پس دوباره پيدا كردن آن دهكده به ارزش نیست. تو انگلستان مکان هایی بسیار جالب وجود دارد که مهلت خود را صرف ثانيه می کنید، چنانچه علاقه ای به پاس ندارید.


هتل گرند وارنا سنت کنستانتین

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر